Klausimėlis

Kuriame LSKKF klube sportuojate ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 10 svečius online

Kalėdinis VURI turnyras 2014

vuri_kaledos-2014

Gruodžio 13 d. Kaune buvo surengtas VURI Kalėdinis turnyras. Lietuvos Shindokai-Kan Karate federacija  tradiciškai Kalėdas pasitinka sporto renginiu. Šios gražios šventės organizatoriai buvo rytų kovos menų klubas "Tora".

Kalėdiniame turnyre dalyvavo keturių amžiaus grupių mažieji sportininkai. Turnyro nugalėtojais tapo: Urtė Gikytė, Augustas Bielskus, Gustas Dimša, Dovydas Dimša, Vytautas Barvainis, Simas Pakerys iš klubo "Tora", Patrik Buivid, Ringaudas Vanagas, Nikita Šiškin, Vilius Zaleckas, Nikita Blinovas, Ervinas Mitkevičius, Paulius Peseckas, Mikas Jankeliūnas iš klubo "Dojo", Ernestas Vaičiūnas iš klubo "Grifas".

Antras vietas iškovojo: Deividas Gedvilas, Jaunius Suslavičius, Valentina Marinionokaitė, Pijus Reinikovas, Emilis Vonžodas, Nojus Markevičius, Erikas Stravinskas, Rytis Gelažis iš klubo "Tora", Joris Kavoliūnas, Edvinas Anukevičius iš klubo "Dojo", Kajus Kašauskas, Karolis Šipaila iš klubo "VLC", Minvydas Pupaleigis iš klubo "Grifas", Dovydas Norkus iš klubo "Jukado", Julijus Gečas iš klubo "Spektras".

Komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo varžybų šeimininkai klubas "Tora" (Kaunas). Antroji vieta atiteko klubui "Dojo" iš Vilniaus o trečioji klubui "Grifas" iš Kauno.