Klausimėlis

Kuriame LSKKF klube sportuojate ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 12 svečius online

2019m. 24 tarptautinė shindokai-kan stovykla. Palanga

Liepos 25 – 29 dienomis Palangoje vyko 24 tarptautinė shindokai-kan karate federacijos stovykla. Stovykloje dalyvavo atstovai iš Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos ir Vengrijos. Daug dėmesio buvo skiriama rankų ir kojų smūginei technikai, bei ištvermei, kuri vyko tiek salėje, tiek ant Baltijos jūros kranto bei pačioje jūroje. Be smagių treniruočių taip pat buvo aptartos ateinančio sezono shindokai-kan varžybos bei stovyklos. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, stovykloje vyko DAN atestacija, sveikiname federacijos prezidentą Rimantą Balčių, kuris apsigynė 4 DAN, taip pat sportininkus - Martynas Charlamovas (3 DAN) ir Ervinas Fokinas bei Donatas Bruožis sėkmingai išlaikė  1 DAN. 

Stovyklos pabaigoje Lietuvos shindokai-kan karate federacijos prezidentas atminimo dovanomis apdovanojo trenerius Ovidijų Antanaitį ir Marek Kubiak už shindokai-kan populiarinimą ir sėkmingą sportininkų paruošimą.

Tai pat už federacijos populiarinimą kitų stilių varžybose buvo apdovanoti kovotojai Ervinas Fokinas, Tomek Godlijevski ir Daniel Tomasevski.

Iki susitikų sekančiose stovyklose !