Klausimėlis

Kuriame LSKKF klube sportuojate ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 5 svečius online

Shindokai-kan karate turnyras Vilniuje

Vilniaus taurė 2011

Lapkričio 20 dieną Vilniuje buvo surengtas pirmasis naujojo sezono Shindokai-kan Karate turnyras. Nuo Lietuvos čempionato praėjo nemažai laiko todėl sportininkai jau buvo pasiilgę sportinio jaudulio ir noro nugalėti. Šiame turnyre "Vilniaus taurė 2011" be šeimininkų "SMC" klubo dalyvavo nemažas būrys sportininkų iš Kauno "Tora" ir "Goju-ryu", Alytaus "2 vilkai", Klaipėdos "RKMC", Prienų "Spektras", Visagino "Kovotojas" ir Jonavos sporto klubų. Taip kaip ir praėjusį sezoną visiems dalyvavusiems turnyre buvo skiriami reitingo taškai ir tik patys stipriausi galės dalyvauti 2012 metų lietuvos čempionate.

Turnyro "Vilniaus taurė 2011" foto reportažas. / Video reportažas

Daugiausiai reitingo taškų gavo tie kurie šiame turnyre iškovojo pirmąsias vietas tai: Donatas Bruožis, Tomas Karpius, Tomas Pukinskas "Tora", Gytis Naujikas, Kęstutis Kavaliauskas "2 vilkai", Sergej Charkavliuk "Kovotojas", Rokas Litvaitis "Goju-ryu", Adam Bluj, Tomek Godlejevskij, Ignatov Ernest, Diana Kolesnikova "SMC", Dominykas Bukantas, Tautvydas Malinauskas "Jonava" ir Julius Dereškevičius "Spektras".

Antrąsias vietas turnyre iškovojo Aušmantas Remeika, Ernestas Vinikaitis, Karolis Balys "2 vilkai", Danil Tomaševskij, Karim Zabinskij, Artur Ždavovič "SMC", Rytis Kaziukonis, Ruslan Panov, Deividas Jurkšaitis, Diana Bartkun "Kovotojas", Rokas Klioštoraitis "RKMC", Tautvydas Šiburkis, Ignas Rulinskas "Tora".

Naujajame 2011-2012 metų sezone LSKKF numato surengti ne tik jaunimo bet ir suaugusiųjų Lietyuvos čempionatą todėl ir šio turnyro metu įvyko dvi suaugusiųjų reitingo kovos. Pirmoje kovoje pergalę šventė Visaginietis Oleg Dorodnov "Kovotojas". Jis nugalėjo Klaipėdos klubo "RKMC" atstovą Ilja Talanov. Antroje kovoje nugalėjo Vilniaus atstovas Gediminas Imbrasas "SMC" o nesėkmę patyrė Kauno klubo "Tora" atstovas Paulius Stankevičius.

Po šio turnyro dalyviams daug ilsėtis neteks nes jau gruodžio 17 dieną  Prienuose numatoma surengti Lietuvos Shindokai-Kan Karate kalėdinį turnyrą skirtą Prienų kovinės savigynos klubo "Spektras" dvidešimtmečiui paminėti.